весілля

Ми захопили портрети для сотні весільних пар і їх сімей. Юлія Dybina і її команда знає, що це бере, щоб майстерно відобразити красу і емоції вашого весілля – що призводить до заповітних спогадів, які тривають lifetime.I’ve сфотографували весілля по всій Україні для чудових людей.

Чому після того, як зупинити зйомки портретів і церемонії закінчилися, коли наші фотографи можуть захопити свято музики, танці, караоке, або все, що ви запланували на ваш спеціальний день? Ми будемо залишатися протягом всього заходу для зйомки зображень в документальному стилі всю ніч. Захоплення тітка танці Лариса, кузен Костянтин грав на гітарі в групі, і сміх і розвеселити ваших друзів, щоб нагадати вам про вплив вашого весілля мали на всіх.

 

Студія і розташування портретів в тому числі:

дитина

Діти ростуть так швидко, і кожен день вони досягають нової віхи. Не було б чудово, якби ви могли заморозити ці моменти в часі? Ми можемо документувати розвиток вашої дитини протягом багатьох сесій протягом декількох місяців. Звичайно, якщо ви віддаєте перевагу тільки один портрет сесії, щоб захопити унікальну індивідуальність вашої дитини і чарівність, ми пропонуємо тим, як добре.

заручини

Розповісти світу про вашої чудової новини через наших вишуканих заручини портретів. Кричи від вершини гори або прошепотіти це з вашого власного заднього двору. Незалежно від того, що ваш стиль, ми можемо захопити ваше заручини, ваш шлях.

сім’я

Що вдома без заповітних спогадів про родину? Фотографування сім’ї є цінним мистецтвом для нас, і ми маємо честь зустріти так багато чудових сімей щороку, щоб допомогти розповісти свою історію в картинках. Насправді, ми проводимо так багато інтимних моментів з сім’ями, які ми розробили міцні дружні стосунки з багатьма з них.

 

Модель і актор хедшотов

Шоу-бізнес є конкурентне поле, і ми не fibbing, коли ми з вам сказати, що ви будете йти нікуди швидко без чесно, залучаючи, і схвальні фотографії. На щастя, Юлія має досвід фотографування моделей і акторів. Довіряйте своє обличчя в наших руках, і немає межі того, що ви могли б бути в змозі виконати.

 

Комерційна фотографія в тому числі:

стиль життя

Сучасний світ забавним, цікавим, і постійно змінюється, ми бенкетувати на візуальної привабливості сучасної культури. юлія є майстром способу життя фотографії, а також доступний для виконання спеціальних завдань в цьому жанрі, в тому числі особливості журналів, друкованої реклами, і багато іншого.

мода

Юлія почав фотографувати моду, як дитина, і її гострий інтерес привернув всіх жінок в сім’ї, хто хотів красиві фотографії себе, як ті, які вони бачили в модних журналах.

подорож

Багато фотографів знімають зображення подорожі, проте ми документувати напрямки і культуру. Замість того, щоб бачити плоске зображення місця – ви можете відчути биття серця і душу напрямків, які ми фотографуємо. Ми доступні для призначення стріляє по всій території України.